Hakkımızda

Hedefimiz, kaynakların verimli kullanımını göz önünde bulundurarak iş ortaklarımız için basit, ekonomik ve uygulama kolaylığı sunan proje çözümleri üretmektir. Bunun için sektördeki tüm teknik ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmayı, sürdürebilir çevreci sistemler tasarlamayı birinci öncelik olarak ele almakta ve uygulamaktayız.

Yaptığımız işlerde güvenilirliği ve etik anlayışı ilke edinmiş yetkin mühendis kadromuz ile kalite standartlarından ödün vermeden iş ortaklarımızın zaman kısıtlamalarına uyarak, taahhütlerin işin tekniğine uygun, kaliteli ve süresinde bitirilmesinde azami özeni göstermekteyiz.

 

 

MİSYON

 
TOPLUMSAL VE ÇEVRESEL SORUMLULUĞUMUZUN BİLİCİNDE OLARAK, YÜKSEK AHLAK DOĞRULARINDAN AYRILMADAN, BİLİMSEL GELİŞİMLERİ YAKINDAN İZLEYEREK İŞ ORTAKLARI VE PERSONEL MEMNUNİYETİNİ GÖZETEREK HİZMET VE ÜRÜNLERİMİZİ SUNMAK.

VİZYON

 
DÜNYADAKİ GELİŞİMLERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK, SÜREKLİ İYİLEŞTİRME PRENSİBİ DOĞRULTUSUNDA KURUMSAL OLARAK MÜKEMMELLİĞİNİ TÜM SEKTÖRE TANITMIŞ KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMETİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK SUNAN ŞİRKET KONUMUNDA OLMAK VE BU BİLİNCİ ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDA DA YAYGINLAŞTIRMAK.

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

En önemli kaynağımız insan kaynağımızdır. Hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Yaptığımız çalışmalar sonunda gerek ülkemizin, gerek kurumumuzun, gerekse çalışanlarımızın yaşam kalitesini artırmak, geliştirmek ve en üst seviyeye çıkarmak belirlediğimiz ilkelerimizdir.

Şirketimiz, çalışmalarında her zaman kaliteyi ve güveni sağlayarak bir değer yaratmayı ilke edinmiş çalışanlardan oluşmuş bir ailedir. Kendi geleceğini, iş ahlakı ve kültürünü benimseyerek ilerlemektedir. Ortak değerlerimiz olan liderlik, dürüstlük, saygı, güven, ekip çalışması ve sürekli gelişim şirketimizin insan kaynakları yönetimini oluşturur.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Sıradan değiliz! Konusunda uzman personeller ile çalışıyoruz. Güçlü ekibimizle projelerimize değer katıyoruz.

Enerji sektörü kapsamında bulunan tüm konularda projelerinizde yer almanız için lütfen Teklif biriminden teklif talep ediniz.