• ATIKLARDAN ENERJİ ÜRETİYORUZ

    ATIKLARDAN ENERJİ ÜRETİYORUZ

  • ATIKLARINIZI ENERJİYE DÖNÜŞTÜRÜR

    ATIKLARINIZI ENERJİYE DÖNÜŞTÜRÜR

Panora Makine Hakkında

Panora Makine enerji sektöründe müşterilerine ekonomik, çevreci ve verimli optimum proje çözümleri sunmaktadır.

Atıktan Enerji

Panora Makine; hem ileri ısıl işlemlerle atıktan elektrik üretimi, hem de biyolojik işlemler ile ATY (Atıktan Türetilmiş Yakıt) ve elektrik üretimi konusunda iş ortaklarına çözümler sunmaktadır.

Çimento Sanayi

Uçucu kül, mineral çimento katkıları ve puzolanik maddeler temini ile özellikle katı atık yönetimi ve danışmanlığı konularında iş ortaklarımıza katkı sağlıyoruz.

Beton Sanayi

Uçucu kül temini ile hazır beton santrallerine ve beton sanayine etkili ve kaliteli çözümler sunuyoruz

Maden Sanayi

Özellikle Atik Yönetimi ve Çimento Endüstrisi alaninda danismanlik

Zemin ve Temel Mühendisliği

Temel ve zemin mühendislik problemlerinin çözümünde güvenilir, analitik ve ekonomik çözümler sunarak sektöre ve iş ortaklarına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Makine Ekipman

Panora makine, iş makineleri, araçlar, kamyonlar, kule ve mobil vinçler gibi bir çok makine ve ekipmanı bünyesinde barındırmaktadır.

Misyon

Toplumsal ve çevresel sorumluluğumuzun bilicinde olarak, yüksek ahlak doğrularından ayrılmadan, bilimsel gelişimleri yakından izleyerek iş ortakları ve personel memnuniyetini gözeterek hizmet ve ürünlerimizi sunmak.

Vizyon

Dünyadaki gelişimleri yakından takip ederek, sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda kurumsal olarak mükemmelliğini tüm sektöre tanıtmış kaliteli ürün ve hizmeti müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunan şirket konumunda olmak ve bu bilinci çalıştığımız kurumlarda da yaygınlaştırmak.

Çözüm Ortaklarımız